Stolmex Předsíň 1 levá 103,5/190/40,5

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál:... více informací »
Stolmex Předsíň 1 levá  103
Značka: Stolmex
5 232 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál:...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stolmex Předsíň 1 levá lze získat rovněž na stránkách v populární kategorii předsíňové stěny. Pořiďte si kvalitní zboží z této známé rubriky za výhodné peníze. Tento vyjímečný výrobce Stolmex pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží.! To ale není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele Stolmex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Stolmex Předsíň 1 levá 103,5/190/40,5 od značky s dobrým jménem Stolmex máte možnost dostat bezpečně online za výhodnou cenu! Levně za 5 232 Kč.