Stolmex Předsíň COSMO I 125/210,5/42 :

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná... více informací »
Stolmex Předsíň COSMO I  125/210
Značka: Stolmex
5 883 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Hodně povedený produkt lze nakoupit lehce tu na našich stránkách v oblíbené rubrice předsíňové stěny! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky Stolmex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Stolmex vyrábí vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami.

Tento unikátní kus Stolmex Předsíň COSMO I 125/210,5/42 : od značky Stolmex jednoduše najdete na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Cena již od 5 883 Kč.