Stolmex Předsíň COSMO II 125/210,5/42

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná... více informací »
Stolmex Předsíň COSMO II  125/210
Značka: Stolmex
7 000 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Velmi oblíbený výrobek Stolmex Předsíň COSMO II 125/210,5/42 můžete nakoupit právě nyní tady u nás v kategorii předsíňové stěny! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této populární kategorie za super cenu! Oblíbená značka Stolmex má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky.!

Výjimečný výrobek Stolmex Předsíň COSMO II 125/210,5/42 od kvalitního výrobce Stolmex jednoduše můžete najít tady a teď za akční cenu! Ve skvělé akci za 7 000 Kč.