Stolmex Předsíň COSMO II 125/210,5/42 :

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná... více informací »
Stolmex Předsíň COSMO II  125/210
Značka: Stolmex
6 116 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Tento zlevněný produkt máte možnost dostat právě zde tu na stránkách ve známé sekci předsíňové stěny. Pořiďte si ještě jiné produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Stolmex vyrábí top zboží. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete více skvělých kousků od značky Stolmex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento unikátní kus Stolmex Předsíň COSMO II 125/210,5/42 : od populární značky Stolmex snadno naleznete zde teď právě za akční cenu. Akční ceny od 6 116 Kč.