Stolmex Předsíň Eva 121,5/197/43

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná... více informací »
Stolmex Předsíň Eva  121
Značka: Stolmex
5 631 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska


Zlevněný produkt Stolmex Předsíň Eva máte možnost pořídit již dnes tady na webu zařazený v sekci předsíňové stěny. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. Přední výrobce Stolmex vám poskytuje skvělé produkty . Však to vidíte sami!

Neodolatelný kousek Stolmex Předsíň Eva 121,5/197/43 od známé značky Stolmex máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 5 631 Kč.