Stolmex Předsíň Eva 121,5/197/43 :

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o... více informací »
Stolmex Předsíň Eva  121
Značka: Stolmex
4 920 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Unikátní produkt Stolmex Předsíň Eva 121,5/197/43 : je k dispozici bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice předsíňové stěny. Nyní můžete koupit ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie v bezva akci! Oblíbený dodavatel Stolmex vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment.

Tento oblíbený produkt Stolmex Předsíň Eva 121,5/197/43 : originál od výrobce Stolmex můžete najít zde teď za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 4 920 Kč.