Stolmex Předsíň IZA 131/201/40,5 :

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná... více informací »
Stolmex Předsíň IZA  131/201/40
Značka: Stolmex
5 745 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska


Oblíbený a akční kousek Stolmex Předsíň IZA 131/201/40,5 jde nakoupit zrovna na webu v populární sekci předsíňové stěny. Nyní můžete najít ještě další produkty z této populární rubriky za super ceny. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další zboží od značky Stolmex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Stolmex má k dispozici špičkové produkty A to je teprve začátek.

Tento diskontní produkt Stolmex Předsíň IZA 131/201/40,5 : od populární značky Stolmex jednoduše pořídíte teď levně. Akční cena od 5 745 Kč.