Stolmex skříň SONEO 22 45,5/198/52,5 barevné provedení

Uspořádání: uvnitř skříně šatní tyč, v dolní části zásuvka   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm,... více informací »
Stolmex  skříň SONEO 22  45
Značka: Stolmex
4 476 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř skříně šatní tyč, v dolní části zásuvka   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm,...

Uspořádání: uvnitř skříně šatní tyč, v dolní části zásuvka   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus  zadní stěna sololitová deska úchyty plast   Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Velmi prodávaný kus Stolmex skříň SONEO 22 45,5/198/52,5 barevné provedení jde získat přímo tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice šatní skříně! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu.

Velmi žádaný výrobek Stolmex skříň SONEO 22 45,5/198/52,5 barevné provedení od známého předního výrobce Stolmex pořídíte u nás nyní za výprodejovou cenu. Pouze nyní za 4 476 Kč.