Stolmex stolek SONEO 10 200,5/49,5/50,5 barevné provedení

Uspořádání: viz. obrázek   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino -... více informací »
Stolmex  stolek SONEO 10  200
Značka: Stolmex
7 317 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz. obrázek   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino -...

Uspořádání: viz. obrázek   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus zadní stěna sololitová deska úchyty plast   Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Super produkt získáte již dnes tu umístěný v kategorii tv stolky! Vyberte si akční produkty z této oblíbené kategorie za super ceny. Tato značka Stolmex dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky. levně! To ovšem není všechno, máme toho více! Podívejte se taky na více kvalitních produktů značky Stolmex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový kus Stolmex stolek SONEO 10 200,5/49,5/50,5 barevné provedení od známé společnosti Stolmex jde koupit právě dnes za výhodné peníze! Výhodně za cenu 7 317 Kč.