Stůl Roxby černý

Kulatý stolek Roxby byl udržován v duchu minimalismu. Geometrie, jednoduchý tvar a jednotné barvy jsou prvky, díky nimž je stůl... více informací »
Stůl Roxby černý
Značka: Möbler
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Kulatý stolek Roxby byl udržován v duchu minimalismu. Geometrie, jednoduchý tvar a jednotné barvy jsou prvky, díky nimž je stůl...

Kulatý stolek Roxby byl udržován v duchu minimalismu. Geometrie, jednoduchý tvar a jednotné barvy jsou prvky, díky nimž je stůl nadčasový. Vrchní část je dýhovaná dubovým dřevem v černé barvě s matným povrchem, základna je vyrobena z kaučukového dřeva lakovaného černě. Stůl potřebuje montáž, jeho hmotnost je 20 kg. Max. počet kusů v balení: 1 Rozměry kartonu: 113 cm x 11,5 cm x 112 cm
Velmi žádaný produkt Stůl Roxby černý máte možnost pořídit nyní tu na stránkách umístěný v kategorii jídelní stoly. Pořiďte si další produkty z této oblíbené sekce za akční cenu! V očích zákazníků populární výrobce Möbler dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky.

Tento skvělý výrobek Stůl Roxby černý od top výrobce Möbler snadno seženete zde teď opravdu výhodně! Nabídky od 5 299 Kč.