Taburet se zásuvkami Hiding 50cm šedý

Skříňka se zásuvkami je pohodlným sedadlem, které lze v případě potřeby sklopit. Skříňka má dvě zásuvky a dvě police. Je... více informací »
Taburet se zásuvkami Hiding 50cm šedý
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňka se zásuvkami je pohodlným sedadlem, které lze v případě potřeby sklopit. Skříňka má dvě zásuvky a dvě police. Je...

Skříňka se zásuvkami je pohodlným sedadlem, které lze v případě potřeby sklopit. Skříňka má dvě zásuvky a dvě police. Je to dobré řešení pro skladování obuvi a drobných předmětů, skříň je čalouněna šedou sametovou látkou na sedadle, po stranách skříně a na čelních stranách zásuvek. Kromě toho je sedadlo prošívané klikatým vzorem. Police a zásuvky jsou zakončeny černou látkou. Každá ze zásuvek má navíc rukojeť z eko kůže. Maximální zatížení: 100 kg. Rozměry zásuvky: 24 cm x 33 cm x 15 cm Výška police: 15 cm Tento kvalitní výrobek pořídíte pohodlně u nás ve známé rubrice taburety! Nyní koupíte skvělé kousky z této sekce ve výhodné akci. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také více produktů od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbler dodává prvotřídní zboží. Vždyť to vidíte sami.

Výjimečný kus Taburet se zásuvkami Hiding 50cm šedý pocházející od značky Möbler jednoduše najdete teď za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 999 Kč.