Taburet se zásuvkami Hiding 76cm šedý

Skříňka se zásuvkami je pohodlným sedadlem, které lze v případě potřeby sklopit. Skříňka má tři zásuvky a tři police. Je... více informací »
Taburet se zásuvkami Hiding 76cm šedý
Značka: Möbler
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňka se zásuvkami je pohodlným sedadlem, které lze v případě potřeby sklopit. Skříňka má tři zásuvky a tři police. Je...

Skříňka se zásuvkami je pohodlným sedadlem, které lze v případě potřeby sklopit. Skříňka má tři zásuvky a tři police. Je to dobré řešení pro skladování obuvi a drobných předmětů, skříň je čalouněna šedou sametovou látkou na sedadle, po stranách skříně a na čelních stranách zásuvek. Kromě toho je sedadlo prošívané klikatým vzorem. Police a zásuvky jsou zakončeny černou látkou. Každá ze zásuvek má navíc rukojeť z eko kůže. Maximální zatížení: 100 kg. Rozměry zásuvky: 24 cm x 33 cm x 15 cm Výška police: 15 cm
Tento velmi žádaný produkt Taburet se zásuvkami Hiding je k sehnání aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v sekci botníky. Nyní najdete unikátní výrobky z této populární kategorie za výhodnou cenu.

Tento unikátní produkt Taburet se zásuvkami Hiding 76cm šedý originál od značky Möbler jednoduše pořídíte tady a teď opravdu výhodně. Akční cena od 1 199 Kč.