Umyvadlo na pracovní desku LUIZA 42 černý mat

Umyvadlo na pracovní desku LUIZA 42 černý matPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku LUIZA 42 černý mat
Značka: Möbler
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku LUIZA 42 černý matPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o...

Umyvadlo na pracovní desku LUIZA 42 černý mat

Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo je určeno k montáži na pracovní desku nebo na skřínku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí. Sanitární výrobky nejvyšší kvality s matným černým povrchem upoutají pozornost každého.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: černý mat
Délka umyvadla: 425 mm
Šířka umyvadla: 425 mm
Výška umyvadla: 155 mm
Hloubka umyvadla: 130 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ano
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců

Tento velmi žádaný produkt Umyvadlo na pracovní desku LUIZA 42 černý mat máte možnost koupit taky tady na našich stránkách zařazený v rubrice umyvadla. Nyní získáte další zboží z naší sekce ve výhodné akci! Oblíbená značka Möbler má na skladě špičkový sortiment

Unikátní kus Umyvadlo na pracovní desku LUIZA 42 černý mat od odblíbeného výrobce Möbler jednoduše získáte zde teď v akci! Nabídka od 4 599 Kč.