Umyvadlo na pracovní desku REA AURA BLACK

Umyvadlo na pracovní desku REA AURA BLACKPředstavujeme vám moderní, unikátní umyvadlo černé barvy a neobvyklého tvaru. Umyvadlo... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA AURA BLACK
Značka: Möbler
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku REA AURA BLACKPředstavujeme vám moderní, unikátní umyvadlo černé barvy a neobvyklého tvaru. Umyvadlo...

Umyvadlo na pracovní desku REA AURA BLACK

Představujeme vám moderní, unikátní umyvadlo černé barvy a neobvyklého tvaru. Umyvadlo Aura přinese eleganci do uspořádání koupelny, může se stát jedinečným prolomením nudy a jemným doplňkem. Zaměříme-li se na nádheru této ušlechtilé barvy, pak konečný výsledek určitě získá lehkost a originalitu.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: černá
Délka umyvadla: 605 mm
Šířka umyvadla: 405 mm
Výška umyvadla: 135 mm
Hloubka umyvadla: 95 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: 35 mm
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců

Oblíbený a akční produkt máte možnost získat pohodlně tu na našich stránkách v populární sekci umyvadla! Pořiďte si akční kousky ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Umyvadlo na pracovní desku REA AURA BLACK s osvědčenou značkou Möbler snadno získáte tady teď téměř zdarma! Cena již od 3 499 Kč.