Umyvadlo na pracovní desku REA BELINDA černý mat

Umyvadlo na pracovní desku REA BELINDA černý matPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA BELINDA černý mat
Značka: Möbler
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku REA BELINDA černý matPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o...

Umyvadlo na pracovní desku REA BELINDA černý mat

Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo je určeno k montáži na pracovní desku nebo na skřínku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí. Sanitární výrobky nejvyšší kvality s matným černým povrchem upoutají pozornost každého.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: černý mat
Délka umyvadla: 465 mm
Šířka umyvadla: 335 mm
Výška umyvadla: 135 mm
Hloubka umyvadla: 105 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Zcela unikátní produkt Umyvadlo na pracovní desku REA BELINDA jde nakoupit právě teď tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii umyvadla! Nyní koupíte skvělé produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. Významný dodavatel Möbler vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Velmi žádaný produkt Umyvadlo na pracovní desku REA BELINDA černý mat od značky Möbler naleznete zde nyní skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 4 299 Kč.