Umyvadlo na pracovní desku REA CAROLA SLIM GOLD

Umyvadlo na pracovní desku REA CAROLA SLIM GOLDPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA CAROLA SLIM GOLD
Značka: Möbler
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku REA CAROLA SLIM GOLDPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o...

Umyvadlo na pracovní desku REA CAROLA SLIM GOLD

Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo je určeno k montáži na pracovní desku nebo na skřínku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: zlatá
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Tento exkluzivní výrobek Umyvadlo na pracovní desku REA CAROLA SLIM GOLD můžete sehnat lehce tu na stránkách zařazený v sekci umyvadla. Prozkoumejte parádní zboží z naší rubriky za rozumné peníze! V očích zákazníků populární značka Möbler prodává prvotřídní sortiment A to ještě není vše.

Tento výjimečný výrobek Umyvadlo na pracovní desku REA CAROLA SLIM GOLD originál od výrobce Möbler snadno můžete najít tady skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 4 199 Kč.