Umyvadlo na pracovní desku REA CELIA SLIM

Umyvadlo na pracovní desku REA CELIA SLIMCelia Slim umyvadlo je vkusné umyvadlo vyrobené z nejkvalitnější sanitární keramiky.... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA CELIA SLIM
Značka: Möbler
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku REA CELIA SLIMCelia Slim umyvadlo je vkusné umyvadlo vyrobené z nejkvalitnější sanitární keramiky....

Umyvadlo na pracovní desku REA CELIA SLIM

Celia Slim umyvadlo je vkusné umyvadlo vyrobené z nejkvalitnější sanitární keramiky. Instalace na pracovní desku, elegantní moderní styl a tvar mísy vypadá skvělé s toaletními mísami a bidety z kolekce Slim. U tohoto typu umyvadel doporučujeme zakoupit vysoké, chromové mísící baterie.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: sněhobílá
Délka umyvadla: 500 mm
Šířka umyvadla: 335 mm
Výška umyvadla: 130 mm
Hloubka umyvadla: 100 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců

Unikátní a oblíbený výrobek Umyvadlo na pracovní desku REA CELIA jde sehnat pohodlně tady na stránkách v sekci umyvadla! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z naší rubriky za příznivou cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler prodává vynikající zboží. Přesvědčte se!

Nejprodávanější produkt Umyvadlo na pracovní desku REA CELIA SLIM od známého výrobce Möbler jednoduše získáte na našich stránkách teď právě se slevou! Cena od 2 399 Kč.