Umyvadlo na pracovní desku REA IDA ROSE GOLD

Umyvadlo na pracovní desku REA IDA ROSE GOLDKrásné a moderní umyvadlo Ida, které se vyznačuje neobvyklou funkčností. Umyvadlo Ida... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA IDA ROSE GOLD
Značka: Möbler
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku REA IDA ROSE GOLDKrásné a moderní umyvadlo Ida, které se vyznačuje neobvyklou funkčností. Umyvadlo Ida...

Umyvadlo na pracovní desku REA IDA ROSE GOLD

Krásné a moderní umyvadlo Ida, které se vyznačuje neobvyklou funkčností. Umyvadlo Ida bylo vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní sanitární keramiky, která zaručuje odolnost po mnoho let používání. Výrobek je velmi odolný vůči nečistotám a poškrábání a další výhodou je snadnost udržování obecné čistoty díky jeho neobvyklé formě. Jednoduchá forma dokonale zaplní jakýkoli prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Skvělé se hodí k moderním koupelnám i klasickým koupelnám i těm, kde převládá retro styl. Díky malé velikosti ušetří umyvadlo spoustu volného místa. To je duležitá vlastnost pro majitele malých koupelen.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: rose gold
Délka umyvadla: 360 mm
Šířka umyvadla: 360 mm
Výška umyvadla: 140 mm
Hloubka umyvadla: 110 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců

Tento levný produkt Umyvadlo na pracovní desku REA IDA ROSE GOLD jde sehnat pohodlně u nás v populární rubrice umyvadla. Prozkoumejte nové produkty ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler vás obohatí o špičkový sortiment Však to vidíte sami. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný výrobek Umyvadlo na pracovní desku REA IDA ROSE GOLD od společnosti Möbler naleznete nyní ve slevě! Teď za akční cenu 3 599 Kč.