Umyvadlo na pracovní desku REA KELLY BLACK

Umyvadlo na pracovní desku REA KELLY BLACKNabízíme inovativní a funkční umyvadlo na desku Kelly, které vždy zaujme svou tenkou... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA KELLY BLACK
Značka: Möbler
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku REA KELLY BLACKNabízíme inovativní a funkční umyvadlo na desku Kelly, které vždy zaujme svou tenkou...

Umyvadlo na pracovní desku REA KELLY BLACK

Nabízíme inovativní a funkční umyvadlo na desku Kelly, které vždy zaujme svou tenkou linií. Umyvadlo je navrženo pro montáž na pracovní desku nebo na skřínku. K výrobě byla použita sanitární keramika nejvyšší kvality. Jeho mimořádný vzhled se perfektně hodí do každé koupelny.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: černá
Délka umyvadla: 490 mm
Šířka umyvadla: 380 mm
Výška umyvadla: 135 mm
Hloubka umyvadla: 110 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ano
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců

Nový produkt Umyvadlo na pracovní desku REA KELLY BLACK máte možnost dostat bez problémů tady na našem webu ve známé sekci umyvadla! Podívejte se na unikátní produkty z této kategorie za nejlepší ceny. Věhlasná značka Möbler svým zákazníkům nabízí top zboží. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zlevněný kus Umyvadlo na pracovní desku REA KELLY BLACK od známého výrobce Möbler můžete získat právě teď ve slevě! Akční ceny od 2 799 Kč.