Umyvadlo na pracovní desku REA MELANIA bílé / zlaté

Umyvadlo na pracovní desku REA MELANIA bílé / zlatéUmyvadlo Melania White Gold patří do kolekce umyvadel Melania, která zahrnuje... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA MELANIA bílé / zlaté
Značka: Möbler
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku REA MELANIA bílé / zlatéUmyvadlo Melania White Gold patří do kolekce umyvadel Melania, která zahrnuje...

Umyvadlo na pracovní desku REA MELANIA bílé / zlaté

Umyvadlo Melania White Gold patří do kolekce umyvadel Melania, která zahrnuje také mnoho dalších variant umyvadel Melania. Tento model se díky bílému interiéru mísy snadno čistí. Vnější povlak je pokryt zlatým smaltem, díky kterému umyvadlo vyniká v celé koupelně a upoutá každého. Pro umyvadlo doporučujeme zlatou zátku a baterie ve zlatém provedení.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: zlatá/bílá
Délka umyvadla: 405 mm
Šířka umyvadla: 600 mm
Výška umyvadla: 145 mm
Hloubka umyvadla: 125 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců

Tento kvalitní a levný produkt je dostupný pohodlně tu na našem webu zařazený v kategorii umyvadla. Nyní získáte kvalitní produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze. Významná značka Möbler vás obohatí o kvalitní výrobky Však to vidíte sami!

Žádaný kus Umyvadlo na pracovní desku REA MELANIA bílé / zlaté od top výrobce Möbler snadno můžete pořídit právě nyní opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 4 499 Kč.