Vana volně stojící REA FERRANO 160

Vana volně stojící REA FERRANO 160Krásná a velmi funkční vana Ferrano dokonale zaplní váš prostor v koupelně a zároveň... více informací »
Vana volně stojící REA FERRANO 160
Značka: Möbler
33 199 Kč
Ověřit dostupnost
Vana volně stojící REA FERRANO 160Krásná a velmi funkční vana Ferrano dokonale zaplní váš prostor v koupelně a zároveň...

Vana volně stojící REA FERRANO 160

Krásná a velmi funkční vana Ferrano dokonale zaplní váš prostor v koupelně a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru. Vana je určena k montáži jako volně stojící kdekoli v koupelně. Byla vyrobena z odolného akrylu a je odolná proti poškození a poškrábání. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí.


Typ vany: volně stojící
Barva: bílá
Materiál: akryl
Výška: 72
Délka: 160 cm
Šířka: 80 cm
Objem: 245
V sadě: sifon + uzávěr klik-klak
Záruka: 24 měsíců

Akční a ve slevě produkt Vana volně stojící REA FERRANO 160 seženete již dnes tady u nás v kategorii vany! Nyní najdete unikátní zboží z naší rubriky za příznivou cenu. Oblíbený dodavatel Möbler dlouhodobě prodává top zboží. A to ještě není vše. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další kousky od značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Vana volně stojící REA FERRANO 160 značky Möbler jednoduše můžete najít u nás teď za výhodnou cenu. Nabídky již od 33 199 Kč.