Vana volně stojící REA FERRANO 170

Vana volně stojící REA FERRANO 170Krásná, funkční a moderní vana FERRANO. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš... více informací »
Vana volně stojící REA FERRANO 170
Značka: Möbler
34 699 Kč
Ověřit dostupnost
Vana volně stojící REA FERRANO 170Krásná, funkční a moderní vana FERRANO. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš...

Vana volně stojící REA FERRANO 170

Krásná, funkční a moderní vana FERRANO. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Vana je určena k montáži jako volně stojící kdekoli v koupelně. Byla vyrobena z odolného akrylu a je odolná proti poškození a poškrábání v bílé barvě. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí.


Typ vany: volně stojící
Barva: bílá
Materiál: akryl
Výška: 72
Délka: 170 cm
Šířka: 80 cm
Objem: 245
V sadě: sifon + uzávěr klik-klak
Záruka: 24 měsíců


Tento žádaný produkt Vana volně stojící REA FERRANO 170 dostanete lehce tady u nás v sekci vany. Nyní si můžete vybrat kvalitní kousky ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další zboží od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Möbler vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Ve slevě kus Vana volně stojící REA FERRANO 170 od společnosti Möbler jednoduše seženete na našich stránkách teď právě skutečně levně! Akční cena 34 699 Kč.