Věšák nástěnný Bathroom bílý

Koupelnový závěs je určen pro koupelnu a toaletu. Moderní, kovový, práškově lakovaný věšák je odolný proti poškození.... více informací »
Věšák nástěnný Bathroom bílý
Značka: Möbler
499 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový závěs je určen pro koupelnu a toaletu. Moderní, kovový, práškově lakovaný věšák je odolný proti poškození....

Koupelnový závěs je určen pro koupelnu a toaletu. Moderní, kovový, práškově lakovaný věšák je odolný proti poškození. Produkt má až 8 háčků s maximálním zatížením 3 kg. Věšák je řezán laserovou metodou, můžete na něj zavěsit spoustu ručníků nebo županů. Přesně řezaný nápis se vztahuje k cíli věšáku. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, takže je univerzálním řešením pro jakýkoli styl koupelny nebo toalety. Maximální zatížení pásu je 24 kg. K závěsu je připevněna montážní sada, která sestává z čepů, hmoždinek a šroubů, výška: 12 cm, šířka: 40 cm, max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 17 cm x 44 cm x 4 cm Hmotnost balení: 2 kg Tento nejprodávanější produkt Věšák nástěnný Bathroom bílý dostanete aktuálně na našem webu umístěný v rubrice dávkovače mýdla. Nyní si můžete koupit skvělé výrobky ve zmíněné kategorii za výhodné peníze.

Tento kvalitní a levný výrobek Věšák nástěnný Bathroom bílý od odblíbeného výrobce Möbler naleznete na našich stránkách ve slevě! V akci od 499 Kč.