Věšák nástěnný Home černý

Věšák na zeď funguje v každé útulné hale, recepci nebo hale. Přesně řezaná písmena vytvářejí zajímavou kompozici tvarů.... více informací »
Věšák nástěnný Home černý
Značka: Möbler
699 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák na zeď funguje v každé útulné hale, recepci nebo hale. Přesně řezaná písmena vytvářejí zajímavou kompozici tvarů....

Věšák na zeď funguje v každé útulné hale, recepci nebo hale. Přesně řezaná písmena vytvářejí zajímavou kompozici tvarů. Práškově lakovaný kov je odolný proti poškození a znečištění. Díky 8 háčkům s maximálním zatížením až 3 kg na každé můžete zavěsit bundy, klíče nebo dokonce tašky. Výrobek je k dispozici ve dvou barvách, maximální zatížení lamel je 24 kg. Součástí závěsu je montážní sada, která se skládá z čepů, koncových uzávěrů a šroubů. Výška: 17cm Šířka: 47cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 20 cm x 52 cm x 4 cm Hmotnost balení: 2 kg Akční a ve slevě produkt Věšák nástěnný Home černý lze získat teď tu na našem webu zařazený v rubrice věšáky! Nyní najdete ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kousky od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Věšák nástěnný Home černý od značky Möbler snadno můžete získat na našich stránkách za výhodnou cenu. Ceny od 699 Kč.