Věšák nástěnný Home Sweet Home bílý

Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá... více informací »
Věšák nástěnný Home Sweet Home bílý
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá...

Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá kouzlu každému interiéru. Věšák z ocelového prášku je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává elegantní pás. Díky 8 háčkům s nosností až 3 kg každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů.Levný produkt Věšák nástěnný Home Sweet je k dostání teď na našich stránkách v populární rubrice věšáky. Máme pro vás skvělé produkty z této populární sekce za rozumné peníze! Tato značka Möbler vám nabízí vysoce kvalitní sortiment Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Věšák nástěnný Home Sweet Home bílý od odblíbeného výrobce Möbler pořídíte právě teď se slevou! Nyní lze objednat jen za 999 Kč.