Věšák nástěnný Home Sweet Home černý

Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá... více informací »
Věšák nástěnný Home Sweet Home černý
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá...

Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá kouzlu každému interiéru. Věšák z ocelového prášku je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává elegantní pás. Díky 8 háčkům s nosností až 3 kg každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů.
Designový produkt Věšák nástěnný Home Sweet Home černý lze zakoupit mimo jiné tady na našem webu v populární kategorii věšáky! Podívejte se na parádní kusy z této oblíbené rubriky v bezva akci.

Exkluzivní produkt Věšák nástěnný Home Sweet Home černý od odblíbeného výrobce Möbler můžete získat právě skutečně levně! V akci od 999 Kč.