Věšák nástěnný Paroží bílý

Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo... více informací »
Věšák nástěnný Paroží bílý
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo...

Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo jakémukoli interiéru. Ocelový věšák lakovaný práškovou metodou je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává produktu nový styl. Díky 8 háčkům integrovaným do tvaru parohů a nosnosti až 3 kg, na každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Oblíbený a kvalitní produkt Věšák nástěnný Paroží bílý lze koupit aktuálně na stránkách umístěný v rubrice věšáky! Nyní získáte podobné zboží z této známé rubriky za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kvalitní produkty značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Möbler vyrábí kvalitní produkty.

Kvalitní a žádaný produkt Věšák nástěnný Paroží bílý originál od výrobce Möbler jednoduše můžete získat u nás právě se slevou. Nabídky již od 999 Kč.