Věšák nástěnný Paroží černý

Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo... více informací »
Věšák nástěnný Paroží černý
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo...

Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo jakémukoli interiéru. Ocelový věšák lakovaný práškovou metodou je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává produktu nový styl. Díky 8 háčkům integrovaným do tvaru parohů a nosnosti až 3 kg, na každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Vynikající produkt Věšák nástěnný Paroží černý můžete nakoupit pohodlně tady na našem webu v populární rubrice věšáky. Vyberte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. Známý výrobce Möbler vám poskytuje vysoce kvalitní produkty U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Věšák nástěnný Paroží černý originál od značky Möbler snadno získáte zrovna v akci. Cena již od 999 Kč.