Věšák nástěnný Welcome bílý

Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem... více informací »
Věšák nástěnný Welcome bílý
Značka: Möbler
799 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem...

Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem dodá kouzlu každému interiéru. Ocelový věšák lakovaný práškovou metodou je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává styl. Až s 10 háčky do 3 kg, na každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 30 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů.
Tento výjimečný výrobek Věšák nástěnný Welcome bílý pořídíte lehce u nás ve známé rubrice věšáky. Připravili jsme ještě další zboží ve zmíněné rubrice za skvělou cenu.

Akční výrobek Věšák nástěnný Welcome bílý s osvědčenou značkou Möbler naleznete zde teď právě opravdu levně. Nyní pořídíte jen za 799 Kč.