Věšák nástěnný Willkommen černý

Nástěnný věšák Willkommen je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s... více informací »
Věšák nástěnný Willkommen černý
Značka: Möbler
799 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnný věšák Willkommen je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s...

Nástěnný věšák Willkommen je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem dodá kouzlu každému interiéru. Ocelový věšák lakovaný práškovou metodou je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává styl. S až 9 háčky do 3 kg, na každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 27 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Nejprodávanější výrobek Věšák nástěnný Willkommen černý najdete taky tady a teď na našem webu zařazený v kategorii věšáky. Nyní najdete ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. Populární dodavatel Möbler dodává skvělý sortiment Přesvědčte se sami!

Tento kvalitní a žádaný produkt Věšák nástěnný Willkommen černý originál od značky Möbler jednoduše můžete najít u nás právě za akční cenu. Ceny již od 799 Kč.