Vitrína IMAGE 50 bílá

barevné provedení bílá 2 prosklené dveře, 3 skleněné police 2 zásuvky, pojezdy s kuličkovými ložisky záda jsou oboustranná, možno zvolit... více informací »
Vitrína IMAGE 50 bílá
Značka: Möbler
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
barevné provedení bílá 2 prosklené dveře, 3 skleněné police 2 zásuvky, pojezdy s kuličkovými ložisky záda jsou oboustranná, možno zvolit...

barevné provedení bílá 2 prosklené dveře, 3 skleněné police 2 zásuvky, pojezdy s kuličkovými ložisky záda jsou oboustranná, možno zvolit barevné provedení bílá nebo zlatý dub
Tento vynikající výrobek Vitrína IMAGE 50 bílá je k dostání právě tu na našem webu v oblíbené sekci vitríny! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z naší kategorie z pohodlí domova! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kousky od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce Möbler vám může nabídnout top sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Vynikající výrobek Vitrína IMAGE 50 bílá s osvědčenou značkou Möbler lze zakoupit tady teď za mimořádně nízkou cenu. Nabídky již od 5 299 Kč.