Židle Ava černá

Minimalistická židle Ava je vyrobena z ekologické kůže a kovu. Sedadlo a opěradlo jsou vyrobeny z měkké houby a jsou zdobeny... více informací »
Židle Ava černá
Značka: Möbler
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistická židle Ava je vyrobena z ekologické kůže a kovu. Sedadlo a opěradlo jsou vyrobeny z měkké houby a jsou zdobeny...

Minimalistická židle Ava je vyrobena z ekologické kůže a kovu. Sedadlo a opěradlo jsou vyrobeny z měkké houby a jsou zdobeny černou klasickou ekologickou kůží. Zadní část židle vytváří estetický celek s připojenými opěrkami rukou. Nohy designérské židle byly nalakovány černou barvou, navíc mají překryvy, které chrání před poškozením povrchu. Díky tomu zůstane židle během používání stabilní. Tento kvalitní a levný produkt Židle Ava černá seženete ještě na našem webu v populární kategorii židle! Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Židle Ava černá od populárního výrobce Möbler získáte teď za výhodnou cenu! Akční ceny od 4 099 Kč.