Židle Bowen černá

Židle Bow je moderní polypropylenové křeslo. Zadní strana židle jemně jde do područky a vytváří odolnou konstrukci. Celá židle... více informací »
Židle Bowen černá
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Bow je moderní polypropylenové křeslo. Zadní strana židle jemně jde do područky a vytváří odolnou konstrukci. Celá židle...

Židle Bow je moderní polypropylenové křeslo. Zadní strana židle jemně jde do područky a vytváří odolnou konstrukci. Celá židle byla vyrobena z černého plastu. Konzoly spojující sedadlo s opěradlem vypadají, jako by prodlužovaly nohy křesla. Max. zatížení: 120 kg.
Akční a ve slevě produkt Židle Bowen černá máte možnost pořídit právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii židle! Mrkněte na další produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu. Značka Möbler má top zboží. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Židle Bowen černá od známého výrobce Möbler snadno pořídíte nyní opravdu levně! Aktuálně v akci za 1 999 Kč.