Židle Colette bílá

Židle Cole je ve skandinávském stylu. Sedák a opěradlo židle jsou vyrobeny z odolného bílého polypropylenu. Sedadlo má v sobě... více informací »
Židle Colette bílá
Značka: Möbler
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Cole je ve skandinávském stylu. Sedák a opěradlo židle jsou vyrobeny z odolného bílého polypropylenu. Sedadlo má v sobě...

Židle Cole je ve skandinávském stylu. Sedák a opěradlo židle jsou vyrobeny z odolného bílého polypropylenu. Sedadlo má v sobě také otvor, který umožňuje tekutině odtékat v případě zaplavení židle. Základem židle jsou dřevěné (bukové) naolejované nohy. Židle lze stohovat. Max. zatížení: 120 kgZcela unikátní kus Židle Colette bílá naleznete ještě na našem webu v oblíbené sekci židle! Nyní můžete koupit zcela nové zboží z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další zboží od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Möbler pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní a žádaný kus Židle Colette bílá od odblíbeného výrobce Möbler snadno naleznete u nás teď skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 1 199 Kč.