Židle Dima Vicente Dusty Rose /černá

Židle Dima VIC je ideální pro moderní pokoje i pro ty, které jsou zařízeny ve stylu vintage. Sedák je potažen látkou VIC velur 18... více informací »
Židle Dima Vicente Dusty Rose /černá
Značka: Möbler
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Dima VIC je ideální pro moderní pokoje i pro ty, které jsou zařízeny ve stylu vintage. Sedák je potažen látkou VIC velur 18...

Židle Dima VIC je ideální pro moderní pokoje i pro ty, které jsou zařízeny ve stylu vintage. Sedák je potažen látkou VIC velur 18 rose a základna je vyrobena z odolného kaučukového dřeva. Dřevo bylo navíc natřeno černě, aby bylo chráněno před nečistotami.Tento oblíbený produkt máte možnost nakoupit zrovna tady na našem webu zařazený v rubrice židle! Vyberte si ještě podobné produkty z naší kategorie v akci. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Židle Dima Vicente Dusty Rose /černá od známého výrobce Möbler jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď ve slevě! Ceny již od 2 499 Kč.