Židle Lexi žlutá insp. Master chair

Expresivní originální forma židle Lexi zaujme svou fantazií a stimuluje fantazii. Vizuální lehkost je díky mimořádnému sedadlu a... více informací »
Židle Lexi žlutá insp. Master chair
Značka: Möbler
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Expresivní originální forma židle Lexi zaujme svou fantazií a stimuluje fantazii. Vizuální lehkost je díky mimořádnému sedadlu a...

Expresivní originální forma židle Lexi zaujme svou fantazií a stimuluje fantazii. Vizuální lehkost je díky mimořádnému sedadlu a štíhlým nohám, fyzická lehkost a pohodlí při používání v různých podmínkách je zajištěna polypropylenem, ze kterého je vyrobena. Židle inspirovaná projektem Masters je k dispozici v pěti barvách. Max. zatížení: 120 kg
Kvalitní a žádaný produkt Židle Lexi žlutá insp. lze nakoupit ještě tady na našem webu v sekci židle! Nyní můžete koupit parádní produkty z této sekce za super cenu! Věhlasný dodavatel Möbler dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky Podívejte se sami! Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další vybrané kousky značky Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Židle Lexi žlutá insp. Master chair značky Möbler můžete pořídit na našich stránkách teď se slevou. Akční cena již od 2 199 Kč.