Židle P016 čirá

Židle v půvabném stylu je vyrobena z polypropylenu a lesklého kovu. Nohy židle jsou vyrobeny z plastu a jsou spolu se sedadlem spojeny... více informací »
Židle P016 čirá
Značka: Möbler
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Židle v půvabném stylu je vyrobena z polypropylenu a lesklého kovu. Nohy židle jsou vyrobeny z plastu a jsou spolu se sedadlem spojeny...

Židle v půvabném stylu je vyrobena z polypropylenu a lesklého kovu. Nohy židle jsou vyrobeny z plastu a jsou spolu se sedadlem spojeny kovovými prvky. Sedák a opěradlo židle jsou vyrobeny z odolného průhledného materiálu. Nadčasový styl a eklekticismus nábytku z něj činí ideální pro jakýkoli typ interiéru. Maximální zatížení židle je 120 kg. Vyžaduje jednoduchou montáž spočívající v našroubování sedadla k základně. Šířka sedadla: 46 cm Hloubka sedadla: 39 cm Kvalitní a oblíbený produkt dostanete bez obtíží na našich stránkách v populární kategorii židle! Nyní si můžete vybrat nové kousky z naší kategorie ve výhodné akci. Výrobce Möbler má k dispozici vysoce kvalitní výrobky. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další vybrané kousky značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Židle P016 čirá od výrobce Möbler snadno můžete získat na našich stránkách skutečně levně. Teď v akci 2 499 Kč.