Židle Solie samet zelená/zlatá

Židle Solie je edicí moderního umění. Opěradlo židle se díky designovému střihu zdá být lehké a konturované strany opěradla... více informací »
Židle Solie samet zelená/zlatá
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Solie je edicí moderního umění. Opěradlo židle se díky designovému střihu zdá být lehké a konturované strany opěradla...

Židle Solie je edicí moderního umění. Opěradlo židle se díky designovému střihu zdá být lehké a konturované strany opěradla se s námi mazlí. Sedadlo je tvořeno překližkou, na kterou byla položena houba a čalouněna měkkou zelenou sametovou tkaninou. Stejná tkanina byla také použita na základně. Nohy židle byly vyrobeny z kovu lakovaného zlatou barvou. Židle vyžaduje jednoduchou montáž spočívající v našroubování základny k sedadlu. Max. zatížení: 120 kgVe slevě tento produkt Židle Solie samet zelená/zlatá dostanete nyní tu na stránkách umístěný v sekci židle! Vyhledejte si kvalitní produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu.

Tento designový produkt Židle Solie samet zelená/zlatá pocházející od značky Möbler snadno seženete zde teď právě ve slevě. V akci od 1 999 Kč.