Zrcadlo Pagaj trapez

Zrcadlo Pagaj je velmi módní doplněk ve světle růžové barvě. Zrcadlo lze zavěsit na zeď díky úchytu z ekologického koženého... více informací »
Zrcadlo Pagaj  trapez
Značka: Möbler
399 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo Pagaj je velmi módní doplněk ve světle růžové barvě. Zrcadlo lze zavěsit na zeď díky úchytu z ekologického koženého...

Zrcadlo Pagaj je velmi módní doplněk ve světle růžové barvě. Zrcadlo lze zavěsit na zeď díky úchytu z ekologického koženého řemínku, zakončeného ocelovým okem. Závěs byl připevněn k zrcadlu nýtem. Další ozdoby na popruhu jsou světlé. Zrcadlo je lichoběžníkové. Délka popruhu je 13cmTento akční a ve slevě produkt můžete najít aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii zrcadla! Máme pro vás ještě další produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také více kousků od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční produkt Zrcadlo Pagaj trapez od populárního výrobce Möbler snadno můžete najít zrovna téměř zdarma. Nabídky od 399 Kč.