Zrcadlo PRISMA měděné

Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto... více informací »
Zrcadlo PRISMA měděné
Značka: Möbler
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto...

Zrcátka jsou jedním z těch základních předmětů pro domácnost, které mohou při správné poloze hrát dvojí roli. Díky tomuto atraktivnímu a modernímu zrcadlu získáme zajímavý dekorativní efekt. Umbra vytváří nástěnné dekorace a zrcadlo v jednom. Představujeme Prisma Mirror od Umbra Prisma Mirror. Použitím pokoveného drátu jsme vytvořili geometrický rám, který je tak dynamický a poutavý. Pokud chcete osvětlit svůj prostor nebo zvětšit místnost, zrcadlo je skvělá volba, protože pomáhá odrážet světlo v místnosti, čímž se prostor jeví jako větší a světlejší.
Oblíbený produkt Zrcadlo PRISMA měděné lze pořídit již dnes tu na stránkách v oblíbené kategorii zrcadla. Vyberte si skvělé kousky ze zmíněné kategorie za internetové ceny!

Výjimečný výrobek Zrcadlo PRISMA měděné od známé značky Möbler jednoduše naleznete zrovna za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 2 799 Kč.