Zrcadlo stojací Blomst šedé

Stojící zrcadlo Blomst je moderní zrcadlo. Tmavě šedý kulatý rám spočívá na geometricky tvarované základně. Rám a základna... více informací »
Zrcadlo stojací Blomst  šedé
Značka: Möbler
299 Kč
Ověřit dostupnost
Stojící zrcadlo Blomst je moderní zrcadlo. Tmavě šedý kulatý rám spočívá na geometricky tvarované základně. Rám a základna...

Stojící zrcadlo Blomst je moderní zrcadlo. Tmavě šedý kulatý rám spočívá na geometricky tvarované základně. Rám a základna jsou vyrobeny z kovu. Zrcadlo je oboustranné. Navíc jedno zrcadlo je zvětšující. Průměr zrcadla: 17,5 cmHodně prodávaný produkt máte možnost dostat ještě tu na našem webu ve známé rubrice zrcadla. Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další kousky značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Möbler vás a vaše blízké obohatí o kvalitní výrobky.

Tento kvalitní a levný výrobek Zrcadlo stojací Blomst šedé pocházející od značky Möbler snadno naleznete tady teď skutečně levně. Nabídky již od 299 Kč.